O mnieCzas czytania: 1 min

Kim jestem?

Psycholog. Czasami zwana JJ (wśród wielu innych form).

Pasjami czyta książki (zwłaszcza fantastykę i kryminały), ogląda filmy i seriale, słucha dobrej muzyki (głównie filmowej, choć nie tylko), podróżuje, spotyka ludzi i rozmawia z nimi (bo są niesamowicie ciekawi!) oraz ogląda sporty zespołowe, na czele z siatkówką. Naukowo zajmuje się psychologią sportu, fandomami oraz prowadzi treningi i warsztaty psychologiczne.

Pisze, bo lubi i czuje potrzebę wyrzucenia z siebie niektórych swoich opinii i przemyśleń; łącząc to, co wie (głównie psychologia), z tym, co robi najczęściej (patrz wyżej). Ze względu na ilość czytanych, oglądanych i słuchanych rzeczy oraz dobrą pamięć jest Człowiekiem-Cytatem, a dodatkowo nerdem lub geekiem (bo ciągle nie wie jaka jest różnica), czy też po prostu wariatką. Poza tym bywa (przez własną rodzinę i/lub współlokatorkę) posądzana o bycie wiedźmą, wampirem lub posiadanie supermocy, czego nie potwierdza ani nie zaprzecza. Ma ambicję zostania człowiekiem wszechstronnie wykształconym i obytym, do czego wciąż jej bardzo daleko; marzy o tym, żeby zwiedzić cały świat. Nie potrafi używać zdań prostych. Chętnie przygarnie działający czasozmieniacz lub sposób na wydłużenie doby do (co najmniej!) 30 godzin.

One thought on “O mnieCzas czytania: 1 min

  1. Cześć!
    Fajna na strona „lubimy czytać”. musze tam dłużej posiedzieć i poszperać co warto przeczytać! :) w końcu zostało jeszcze troche wykładów, trzeba coś robić:)
    a wpadła mi w ręce jedna książka dziś rano i zdążyłem już przeczytać 1/4 GENIALNA! Levy Marc „A gdyby to była prawda…
    wciąga jak odkurzacz! :)

Leave your comment