O mnie

Kim jestem?

Psycholog. Czasami zwana JJ (wśród wielu innych form).

Pasjami czyta książki (zwłaszcza fantastykę i kryminały), ogląda filmy i seriale, słucha dobrej muzyki (głównie filmowej, choć nie tylko), podróżuje, spotyka ludzi i rozmawia z nimi (bo są niesamowicie ciekawi!) oraz ogląda sporty zespołowe, na czele z siatkówką. Naukowo zajmuje się psychologią sportu, fandomami oraz prowadzi treningi i warsztaty psychologiczne.

Pisze, bo lubi i czuje potrzebę wyrzucenia z siebie niektórych swoich opinii i przemyśleń; łącząc to, co wie (głównie psychologia), z tym, co robi najczęściej (patrz wyżej). Ze względu na ilość czytanych, oglądanych i słuchanych rzeczy oraz dobrą pamięć jest Człowiekiem-Cytatem, a dodatkowo nerdem lub geekiem (bo ciągle nie wie jaka jest różnica), czy też po prostu wariatką. Poza tym bywa (przez własną rodzinę i/lub współlokatorkę) posądzana o bycie wiedźmą, wampirem lub posiadanie supermocy, czego nie potwierdza ani nie zaprzecza. Ma ambicję zostania człowiekiem wszechstronnie wykształconym i obytym, do czego wciąż jej bardzo daleko; marzy o tym, żeby zwiedzić cały świat. Nie potrafi używać zdań prostych. Chętnie przygarnie działający czasozmieniacz lub sposób na wydłużenie doby do (co najmniej!) 30 godzin.

One thought on “O mnie

  1. Cześć!
    Fajna na strona „lubimy czytać”. musze tam dłużej posiedzieć i poszperać co warto przeczytać! :) w końcu zostało jeszcze troche wykładów, trzeba coś robić:)
    a wpadła mi w ręce jedna książka dziś rano i zdążyłem już przeczytać 1/4 GENIALNA! Levy Marc „A gdyby to była prawda…
    wciąga jak odkurzacz! :)

Leave your comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.