Blog poleca blogi

… czyli w ramach Share Week zapraszam w podróż po Internecie! ;)

Share Week to akcja prowadzona już po raz czwarty. Jej idea jest równie prosta, co genialna. Polega mianowicie na tym, że osoby prowadzące bloga mają polecić kilka innych blogów, które same czytają.
W tym roku sporym utrudnieniem jest ograniczenie do trzech pozycji… Ale spróbuję się tego limitu trzymać. ;)

Halo Ziemia
Blog, z którego autorem praktycznie zawsze się zgadzam i mam wrażenie, że wreszcie ktoś pisze coś, co ja chciałabym powiedzieć, ale nie umiem. A jeśli już się nie zgadzam, albo nie do końca zgadzam, to jest to napisane tak, że zawsze przynajmniej rozważam przedstawiony punkt widzenia. Plus – tematy są ważne i bardzo potrzeba kogoś, kto tak o nich będzie pisał.

Wiedźma na Orbicie
Blog, do którego długo nie mogłam się przekonać, bo mi się wydawało, że mało co mnie stamtąd będzie interesować. Przekonało mnie chyba głównie to, jak Aeth mówi na żywo. Plus znajduję coraz więcej interesujących mnie wpisów. Robię się chyba coraz bardziej zgeekowaciała, ratunku (pssst… tak naprawdę to nie ratujcie mnie, tylko się przyłączcie)!

 Legendum Est
czyli absolutnie cudowny misz-masz kultury popularnej, wysokiej, historii klasycznej, fandomów wszelakich, dziwnych języków, sztuki… W sumie łatwiej byłoby wymienić, czego tu nie ma. ;)
Jak chcecie poczytać mądrego i wykształconego człowieka, to tu jest bardzo dobre miejsce.

Plus honorowe wzmianki dla EnkaCaffe (bo nie wypada nie wspomnieć o blogu, z którego tekstami dyskutuję), Lektura Obowiązkowa (bo tworzy playlisty do książek/komiksów i nie muszę sama szukać – serio, tak sobie obiecywałam zawsze, że znajdę piosenki z Amerykańskich bogów i oczywiście nigdy tego nie zrobiłam…) oraz Riennahery (bo zawsze myślałam, że to blog z kategorii takich, których nigdy czytać nie będę, a ostatnio nie tylko czytam, ale też coraz bardziej cenię).

Dobra, lista i tak jest dwa razy za długa, więc koniec tego dobrego. ;) Komu mało, powinien zaglądnąć do zakładki „Polecam”. ;)

Leave your comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.